Fancy Marble
Умивальники
Вироблення умивальників зі штучного каменю під меблі для ванної
Умивальники за індивідуальним дизайном
Найвища якість матеріалів
Ми виготовляємо умивальники з мармурової крихти, що має виключно природнє походження.
Такі умивальники мають високу зносостійкість та відрізняються надзвичайно привабливими дизайнерськими формами.
Зовнішній шар вкривається гелькоутом, який забезпечує додатковий захист виробу. В разі появи подряпин або сколів гелькоут підлягає відновленню без необхідності заміни всього умивальнику.

Умивальники можуть вироблятися за технологією SOLID SURFACE, що дозволяє отримати гомогенну массу (однакову на всю товщину умивальника), такий умивальник може бути лише матовим білим.
Колір та текстура
Ми можемо виготовляти умивальник за технологією кухонних мийок, що дозволяє отримати кольори, що дуже схожі на натуральне каміння. Така технологія, окрім переваг, має недолік: такий умивальник неможливо реставрувати.

Традициійний умивальник може бути матовим або глянсовим, за бажанням зовнішня сторона може бути викрашена в колір за катологом RAL.
Отвори та інсталяція
Задля більшої зручності та відповідності дизайну, у вашому умивальнику можуть бути зроблені додаткові отвори, або, якщо це продиктовано дизайном, отворів може не бути зовсім.
В деяких випадках ми здійснюємо підрізку умвальника за довжиною, така маніпуляція дозволяє вмістити умивальник в нішу, меньшу за габаритами від стандартних розмірів. Треба взяти до уваги, що обрізаний край не виглядає так привабливо, як звичайний, але деколи іншого виходу немає, то ж ми готові наблизити вигляд обрізки до оригінального якомога краще.
На сьогодні в ассортименті є умивальник Lauretta 1850С, яка була створена саме для таких цілей, її розмір та конфігурація дозволяють получити безліч варіантів.