Fancy Marble
Cтільниці з акрилового каменю
Вироблення стільниць для ванної кімнати
Стільниці за індивідуальним дизайном
Кольори та фактури
Стільниці від ТМ FANCY MARBLE дозволяють отримати один із найприємнійших матеріалів для використання у ванній кімнаті.
Більшість виробів зроблені із білого каменю, але це не єдиний колір у нашому асортименті. Велика кількість віддтінків та фактур представлені у зразках в наших шоурумах. Кожен з клієнтів зможе найти щось цікаве на свій смак.
Наша компанія плідно співпрацює з корейським виробником Grandex TM.
Матеріал є цілком гомогенним та стійким до побутової хімії та вологи - тож стає одним із найпрактичнійших у своєму класі.

Врізання/вклеювання умивальників
За потреби наших клієнтів ми виконуємо врізання умивальників у стільницю. Умивальники можуть бути нашого виробництва або надані клієнтом (обов'язково надати на виробництво). Також наші спеціалісти допоможуть розрахувати отвори для змішувачів та аксесуарів у стільниці.
Деколи стає потрібним вклеїти умивальник знизу стільниці. В нас є власний ассортимент умивальників для влейки (підстольно монтажу). Також ми можемо проводити вклейку умивальників інших виробників за умови наявності 3Dкреслення.
Додаткові послуги
Компанія виробляє 3 загальних типу стільниць:
1 тип - 12 мм лист каменю, оброблений для вставлення на тумбу, може буди довжиною до 3 метрів.
2 тип - потовщена стільниця з фанерою в основі, 40 мм завтовщки, для імітаціі слебу натурального каменю.
3 тип - стільниця зі "спідницею" в 100 мм для окремого мотажу на стіну. Стільниці з акрилового каменю в разі замовлення по типу 3 (окремо від тумби) комплектуються консолями для монтажу. Для цього типу також можно замовити тримач для рушника, вифрезерований в спідниці.
Для кожного з типів можна замовити плінтус, щоб нівелювати примикання до стіни.